عسل خدادادی
صفحه اصلی معرفی فروشگاه
معرفی طب قرآنی PDF چاپ نامه الکترونیک
سه شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۰ ساعت ۱۵:۳۸
بسم الله الرحمن الرحیم

«قرآن نوري است که در آن تاريکي يافت نمي شود و چراغي است که درخشندگي آن زوال نپذيرد٬ ريسماني که رشته ي آن محکم و پناهگاهي که قله ي آن بلند و درياييست که تشنگان آن٬ آبش را تمام نتوانند کشيد و شفادهنده ايست که بيماري هاي وحشت انگيز را بزدايد٬ قرآن بهار دل چشمه هاي دانش٬ سرچشمه ي عدالت و نهر جاري زلال حقيقت است. پس درمان خود را از قرآن بخواهيد و در سختيها از قرآن ياري طلبيد و خواسته هاي خود را به وسيله ي قرآن طلب کنيد و با دوستي قرآن به خدا روي آوريد زيرا وسيله اي براي تقرب بندگان به خدا٬ بهتر از قرآن وجود ندارد.»

نهج البلاغه قسمتي از خطبه هاي ۱۹۸ و ۱۷۶ امام علی (ع)

موسسه پژوهش طب قرآنی و مائده طلایی ، موسسه ای است که هدفش اشاعه فرهنگ متعالی قرآن کریم است که اگر انسان ها محهز به این فرهنک شوند ، در حقیقت از کلیه گرفتاری های روزمره نجات یافته و به سر منزل مقصود خواهند رسید ! چگونه ؟ چون فرهنگ قرآنی در واقع فرهنگی است که در فطرت تمامی انسان های روی زمین نهاده شده است . اگر هر کسی به فطرت پاک و الهی خودش عمل کند به تعالی خواهد رسید . انشاالله .

khodadadi

یامن اسمه دواء و ذکره شفاء
با درود و سلام خداوند يكتا و بي همتا كه پيامبراني از جنس خود ما براي هدايت انسانها ارسال كرد.
مهمترين و اساسي ترين اهداف طب قرآني پيشگيري از بيماريهاي جسمي و روحي است. در طب قرآني غذاي اصلي انسان كه در قرآن بيان شده است اشاعه داده مي شود.
داروهاي اين طب همان غذاي روزمره زندگي است بنابراين هيچگونه عوارض جانبي نخواهد داشت.
با رعايت فرهنگ قرآني بيماريهاي صعب العلاج به زودي قابل درمان هستند.

درباره استاد خدادادی بیشتر بدانید...